KARAASLAN STK TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞÜYOR

Ak Parti milletvekili aday adaylarından Yrd. Doç. Dr. Mehmet Karaaslan, temayül yoklaması sonrasında Nevşehir’in önemli sivil toplum örgütleriyle görüşerek, yaklaşan seçimler ve Nevşehir’in bu seçimlerden beklentileri üzerinde istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

KARAASLAN STK TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞÜYOR

Gün içerisinde; Ziraat Odası seçimlerinden galip çıkan ve tamamı yeni isimlerden oluşan yönetim kuruluyla geçtiğimiz hafta göreve başlayan Hüseyin Altınışık’ı ziyaret eden Karaaslan; aynı zamanda muhtarlar derneği başkanı olan yeni Ziraat odası başkanını tebrik ederek yeni görevinin Nevşehir çiftçileri ve ülkemiz için hayırlar getirmesini diledi.

Bu ziyarete müteakip, Semerkand Vakfı Nevşehir temsilcisi ve kanaat önderi Ahmet Feralan’ı ziyaret ederek çıkmış olduğu yolda samimi olduğunu ve vazife tevdi edilirse ve millet kendisine teveccüh gösterirse görevini istikamet üzere ifa etmek istediğini söyleyen Karaaslan; Ahmet Feralan Hoca’dan dua istedi.

Gör-Bir Derneğinde Başkan Erol Mutlu ve yönetici Mahmut Kemikkıran hocayla da görüşen Karaaslan, ardından Nevşehir Sakatlar Derneği Başkanı Ekrem Altıntaş ile de bir araya gelerek derneğin faaliyetleri ve milletvekillerinden beklentileri hakkında bilgi aldı.

Karaaslan’ın ziyaretlerine sendika temsilcileri, esnaf ve sanatkâr örgütleri ve Nevşehir’in manevi kanaat önderleriyle devam edeceği; aday adaylarının mülakata çağrılacağı güne kadar zaten her daim iç içe olduğu Nevşehir’in sosyal ve iktisadi hayatına yön veren önemli isimlerle sürece ilişkin değerlendirmelerde bulunacağı ifade ediliyor. Haber: Alpaslan Körükcü

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER