Kaya'dan, Nevşehir'de ev ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Nevşehir'de ev ziyaretinde bulundu.

Kaya'dan, Nevşehir'de ev ziyareti

Kaya, partisinin Nevşehir İl Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Nevşehir'de Aydoğdu ailesine ev ziyaretinde bulunarak, vatandaşların taleplerini dinledi.

Ev sahibi ve hane halkı ile sohbet eden Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti adına Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı için seçimlerde destek istedi.

Türkiye'nin ve çocukların geleceği için hizmete talip olduklarını dile getiren Kaya, 31 Mart Yerel seçiminin önemini vurguladı.

Kaya, "Nevşehir'de Aydoğdu ailesinin evine misafir olduk. Akraba ve komşular gelince sohbet de iyice güzelleşti. Nevşehirli vatandaşlarımıza samimi ev sahiplikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretin ardından mahallede vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaya, onlarla fotoğraf çekirdi.

Ev ziyaretine ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Nevşehir merkezde bize gönüllerini ve kapılarını açan hemşerilerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz. ‪“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan liderliğindeki AK kadrolar gece gündüz demeden milletimizin hizmetkârıdır. ‪Nevşehir Belediye Başkan adayımız Rasim Ari ile Nevşehir kazanacak” dedi.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı; "Düzenli olarak devam ettiğimiz ev ev gönül gönül ziyaretlerimizde bugün Kıymetli Genel Başkan Yardımcımız Dr. Betül Sayan Kaya ile beraber hemşehrilerimizin evine misafir olduk. Nevşehirli hemşehrilerime kapılarını, gönüllerini bizlere açıp misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Ev ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya'ya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’nin yanı sıra, İl Başkanı M. Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç de eşlik ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">