Kemikkıran istedi, Cumhurbaşkanı talimat verdi

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikıran, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Nevşehir’in sorunlarını iletti. Erdoğan, patates çiftçisini sevindiren talimatı verdi.

Kemikkıran istedi, Cumhurbaşkanı talimat verdi

AK Parti 145. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran ve Belediye Başkanı Mehmet Savran da katıldı.

Kemikkıran, toplantıda söz alarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Nevşehir’in sorunları iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a patates çiftçisinin zor günler geçirdiğini aktaran Kemikkıran, destek istedi.

ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Nevşehirli çiftçinin elinde kalan tüm patateslerin Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından alınarak, 81 il valiliği tarafından dağıtım yapılması için kurmaylarına talimat verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu desteği patates çiftçisinin yüzünü güldürdü.

Kemikkıran, Nevşehir’in diğer sorunlarını da bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletti.

Kemikkıran, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen 145. Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızın müzakere kısmında şehrimiz adına söz alarak sorunlarımızı tek tek dile getirdik. Patates çiftçimizin sorunları başta olmak üzere bir çok konuda müjdelerle dönüyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Nevşehir halkımız adına teşekkür ediyorum. Şehrimiz için durmaksızın hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER