banner23

KİRLİ OYUNUN FİGÜRANLARI ASLA ÜLKÜCÜLER DEĞİLDİR

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Burak Kalfaoğlu açıklamasında son günlerde ülkücü hareketin ülke turizmini baltaladığı şeklinde çirkin bir propaganda yapılmaktadır diye konuştu.

KİRLİ OYUNUN FİGÜRANLARI ASLA ÜLKÜCÜLER DEĞİLDİR

Bunun asla gerçeği yansıtmadığını ve bilinçli hedef gösterilmeye çalışıldığını belirten Başkan Kalfaoğlu açıklamasının devamında “Aslında yapılan provakasyonların ülkücülere ihale edilmek istendiği aşikârdır.

İstanbul Ülkü Ocakları bu kara propagandayı yapan Doğan Medya hakkında hukuki süreci de başlatmıştır. Bu kirli oyunun figüranları asla Ülkücüler değildir. 

Türk Milliyetçilerinin muhatabı Çin Devleti ve Çin Hükümetidir. Ülkemizde turist olarak gelen misafirlerin hepsi, ırkı, dini, ülkesi neresi olursa olsun buna Çinli misafirler de dahil bize Allah´ın emanetidir.

Bizlerin hassasiyeti misafire emanet nazarı ile bakmak ve muhafaza etmektir. Bu konuda yapılan spekülasyonları kınıyor ve tel´in ediyoruz.

Çin devletini bir kez daha ikaz ediyoruz. Doğu Türkistan´da yaşayan kardeşlerimizin üzerinden kirli ellerini çekmelerini bekliyoruz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” diye konuştu. Haber: Erdal KESİCİ

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner28

banner25