Makbule Atlı, ev ziyaretlerine devam ediyor

Nevşehir Kadın Derneği (NEVKAD) Başkanı Makbule Atlı, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı için 350 Evler ve Kapucubaşı Mahallesinde ev ziyaretleri yaptı.

Makbule Atlı, ev ziyaretlerine devam ediyor

Nevşehir Kadın Derneği (NEVKAD) Başkanı Makbule Atlı Nevşehir’in bütün mahallerinde ev ziyaretleri yaptığını ve akşamları ev toplantıları yaptıklarını belirtti.

Nevşehir halkının Rasim Arı’yı destekleyeceğini belirten Makbule Atlı açıklamasında; “Bu hafta 350 Evler ve Kapucubaşı mahallelerinde tek tek ziyaretlere başladık. Ziyaretlerimizde Nevşehir sevdalısı ve bir hayalimiz var projeleri ile halkımıza Rasim Arı’yı anlattık. Rasim Arı Nevşehir’de yeni birçok projeyi gerçekleştirecek. Nevşehir Halkı Rasim Arı’yı destekleyeceklerini belirtti” dedi.

Rasim Arı’nın yeni bir belediyecilik anlayışı ile yola çıktığını, "Ben değil, biz merkezli belediye anlayışı ile çalışacağı"  belirten Makbule Atlı, Rasim Arı’nın projelerini şöyle anlattı: “Kültür-Sanat- Turizm Projeleri, Sosyal Projeler, Çevre Projeleri, Çocuk Şehri Projeleri, Yeşil Projeler, Yerel Kalkınma Projeleri, , Spor Projeleri, Ulaşım Projeleri, Kentsel Yenileme Projeleri.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER