Milletvekili Açıkgöz, Kozaklı'da

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz, Kozaklı'da

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Milletvekili Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Değişen, gelişen ve büyüyen Kozaklı’mız için Belediye Başkanımız Akif Kabukcuoğlu ile vizyon projelerimiz üzerinde gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Kozaklı marka değerini artırmaya devam edecek, Kozaklı’mız kazanacak. Sevdamız Nevşehir” dedi.

Milletvekili Açıkgöz, Ziraat Odaları Başkanlarıyla Kozaklı’da buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Ziraat Odaları Başkanlarıyla Kozaklı ilçesinde bir araya geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir'deki Ziraat Odaları Başkanlarıyla Kozaklı'da bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı. Çiftçilerin sorunlarını bire bir dinleyen Açıkgöz, sorunların çözümü için çiftçilerle istişarede bulundu.

Milletvekili Açıkgöz burada yaptığı açıklamada; “Şifalı termal sularıyla ünlü ilçemiz Kozaklı’mızda Ziraat Odası Başkanlarımızla bir aradayız. Turizm cenneti Nevşehir’imiz, aynı zamanda tarım şehridir. Emektar çiftçimizin beklentileri, kaliteli ürünlerin yetişmesi ve pazarıyla alakalı verimli istişareler gerçekleştirdik” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">