Milletvekili Menekşe trafik kazası geçirdi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Niğde-Adana Otoyolu Pozantı mevkiinde yoğun kar yağışı nedeni ile trafik kazası geçirdi.

Milletvekili Menekşe trafik kazası geçirdi
banner116

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ve danışmanı Yasin Ödüçalmaz’ın içinde bulunduğu araç Niğde-Adana Otoyolu Pozantı mevkiinde yoğun kar yağışı nedeni ile trafik kazası geçirdi.

Milletvekili Yücel Menekşe ve danışmanı Yasin Ödüçalmaz kazadan yara almadan kurtulurken araçta maddi hasar meydana geldi. Milletvekili Menekşe ve danışmanı Ödüçalmaz’ın sağlık durumlarının iyi olduğu ve evlerinde istirahat ettikleri öğrenildi.

Kapadokya Muşkara Haber Gazetesi olarak kendisini arayıp geçmiş olsun dileklerimizi ilettiğimiz Milletvekili Menekşe, geçmiş olsun dileğinde buluna herkese teşekkür ederek; “Bugün Niğde-Adana Otoyolu Pozantı mevkiindeki yoğun kar yağışı ve fırtına sebebiyle geçirmiş olduğumuz maddi hasarlı kazadan yara almadan sağlıklı bir şekilde kurtulduk. Danışmanım Yasin Ödüçalmaz ile birlikte genel sağlık durumumuz gayet iyi.

Hastanede yapılan kontroller sonrası evimizde birkaç gün istirahat edeceğiz. Yaptığımız kazanın haberini alır almaz bizlerin sağlık durumunu merak ederek arayan, mesaj atan, yanımızda olan ve geçmiş olsun dileklerini bizlere ileten başta devlet erkanımız olmak üzere Milletvekili arkadaşlarıma, bürokratlarımıza ve en önemlisi şimdiye kadar bizim her zaman yanlarında olduğumuz ve bu zor günümüzde bizlerin yanında olan başımızın tacı hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim bütün kazalardan muhafaza eylesin inşallah.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 23:21
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER