RAMİS DOĞAN 'AK PARTİ MİLLETİN KENDİSİDİR'

AK Parti Milletvekili aday adayı, Avanos eski ilçe başkanı Ramis Doğan, AK Partinin milletin ta kendisi olduğuna dikkat çekerken, Partinin 14. kuruluş yıldönümünü kutladı.

RAMİS DOĞAN 'AK PARTİ MİLLETİN KENDİSİDİR'

Ramis Doğan, “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz kuruluşundan bugüne kadar Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmış, milletin iradesine mazhar olup milletin kendisi olmuştur. Kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış Ak Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır.

Bundan sonra da Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 vizyonundaki hedefler doğrultusunda Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünya da gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır.

İlk siyasi hayatına AK Parti de başlamış bu partinin bir bireyi olarak partimin 14. kuruluş yıl dönümünü kutluyor ve tek millet tek bayrak tek vatan tek devlet ilkesiyle ülkemize milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER