Rasim Arı, Radyo 50’nin konuğu oldu

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Radyo 50’de Ayşe Paslanmaz´ın hazırlayıp sunduğu “Gündem Özel” programına konuk oldu.

Rasim Arı, Radyo 50’nin konuğu oldu

Bölgenin en çok dinlenen radyosu Radyo 50´de Şair, Yazar, Gazeteci Ayşe Paslanmaz´ın hazırlayıp sunduğu “Gündem Özel” programına konuk olan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Rasim Arı Nevşehir Gündemi ve projelerine dair Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.

Radyo 50´de Rasim Arı’nın konuşmalarından satır başları:

“Sözümüz söz”

‪Bu şehri tüm ülkede hatta tüm dünyada her zaman gündemde tutmaya devam edeceğiz. Sevdamız olan Nevşehir'i hak ettiği marka şehir haline dönüştürebilmek ve bu memleketin güzel insanlarının yüzünde bir tebessüm bırakabilmek için “Bir Hayalimiz Var” dedik ve şimdi hayallerimizi gerçeğe dönüştürme zamanı. Memleket sevdamızı sırtımıza yüklenip gönüllere dokunmaya, sevdamız adına mücadele etmeye devam ediyoruz.

‪”Aşk ile koşuyoruz ve yorgunluk yok hamdolsun”

*Nevşehir’in dört farklı bölgesinde açacağımız Hanımlar Lokalinde Nevşehirli bayanlarımızın yaptıkları ürünler Nevşehir Kalesi’nde satışa sunulacak, elde edilen gelir Hanımlar Lokalinde çalışan bayanlarımıza dağıtılacak.

*Nevşehir’in özellikle yeniden takımların en favori kamp merkezi olabilmesi için projelerinin olduğunu aktaran Rasim Arı, şehir merkezinde turizmi canlandırılabilmesi için Dünyanın en büyük yer altı şehrini faaliyete geçireceklerini,

*Nevşehir’den geçen hızlı treni kullanan turistin yer altına kolayca ulaşabilmesi için çeşitli düşüncelerinin olduğunu ifade eden Rasim Arı, merkezdeki otopark ve araç yoğunluğunun önlenmesi için de proje hazırladıklarını vurguladı.

Rasim Arı, Ayşe Paslanmaz´a Radyo 50´in tasarım ve dekorasyonunu çok beğendiğini, radyonun ulusal bir havası bulunduğunu, güzel ev sahipliği içinde ayrıca çok teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Radyo 50 Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Paslanmaz ise tüm başkan adaylarından Nevşehir’i kalkındıracak projeler üretmesini beklediklerini ifade ederek Arı’ya başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">