Ürgüp'te YRP'ye yoğun ilgi

Hafta sonunda iki günlük Nevşehir programı için gelen Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe ve beraberindeki heyet Ürgüp ilçesindeki gezilerinde yoğun ilgiyle karşılaştı.

Ürgüp'te YRP'ye yoğun ilgi

YRP Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe'nin yanı sıra İl Başkanı Abdulgani Altınışık ve partili yöneticilerinde katıldığı Ürgüp gezisinde esnaf ziyaretlerinde bulunan heyet esnafın ve her iki ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ziyaretlerinde esnafın ve halkın sorunlarını dinleyen, Yeniden Refah Partisi olarak başta ekonomi olmak üzere halkın, esnafın, çiftçinin, memurun, işçinin sorunlarına nasıl çözüm üretebileceklerini bire bir anlatan Sakartepe, kendilerine gösterilen yoğun ilgiden dolayı ilçe sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Bu arada YRP Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe iki günlük gezi programını da uzatarak, İl Başkanı Abdulgani Altınışık ile birlikte hafta sonunda elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden, Nevşehirli uçak mühendisi Tarık Kesekçi'nin cenazesine de katılarak ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER