Yanar: 23 belediyenin 17’sini gönül belediyeciliğine kazandırdık

AK Parti İl Başkanı Yanar, “31 Mart’ta 23 belediyenin 17’sini gönül belediyeciliğine kazandırarak tarihi bir başarıya imza attıklarını söyledi.

Yanar: 23 belediyenin 17’sini gönül belediyeciliğine kazandırdık

Toplantının açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, “ Nevşehir’imizde 31 Mart’ta 23 belediyenin 17’sini gönül belediyeciliğine kazandırarak tarihi bir başarıya Türkiye’de de ilk beşe girmek suretiyle imza attık. Bu başarıda elbette Cumhurbaşkanımız ve de siz değerli yol arkadaşlarının emeği çok büyük. Ayrıca Nevşehir teşkilatlarımızın birbirinden değerli vekillerimiz ile uyumu ile gerekse de üç kademe teşkilatlarımızın ve de belediye başkan adaylarımızın çalışmaları ile bu başarıyı elde ettik.” dedi.

Nevşehir Belediye’sinin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Adana, Aksaray, Ankara, Hatay, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye ve Yozgat’tan gelen il başkanları, il ve ilçe belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, kadın, gençlik kolları ve yerel yönetimler başkanlarının yanı sıra bakan yardımcıları katılıyor.

Başarılı belediye başkanlarının bilgi ve tecrübelerini, yeni belediye başkanlarıyla paylaştığı toplantıda ayrıca katılımcılara liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, kaynak geliştirme, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlarca eğitimler veriliyor.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca şehirlerin sorunlarının dinleneceği toplantıda, belediyelerin talepleri de dikkate alınacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">