'ZEHİRLİ YILAN GİBİ BAŞLARINI KALDIRDILAR'

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, çözüm sürecinde gelinen noktada yaşanan terör olaylarını kınadıklarını dile getirdi.

'ZEHİRLİ YILAN GİBİ BAŞLARINI KALDIRDILAR'

Süreç esnasında güç ve zaman kazanan terör odaklarının zehirli bir yılan gibi yeniden başını kaldırdığına değinen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Karataş, “3 yıldan beri Osloda, İmralı da yapılan gizli açık ne varsa her türlü görüşme, müzakerelerin hedefi buna dayandırılmıştı. Şimdi bugünlere geldik. Yanıldık mı, takdir ortada. Açılım meselesinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç önemli itiraflarda bulunuyor.

AK Parti Ergenekon da, Paralel yapıda ve Çözüm süreci meselesinde yanıldığını itiraf ediyor. Ülkenin geldiği nokta da ortada  o halde AK Parti geçmişini bir irdeleyerek daha fazla doğru siyaset üzerineyim direnişinde olmamalıdır. Teröristler zaman kazandı, güç topladı. Zehirli yılan gibi başını kaldırdı. Şehitlerimize Allah´ımızdan rahmet acılı ailelerine ve Türk silahlı Kuvvetlerimize, Emniyet Teşkilatlarımıza baş sağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER