Antrenör bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir koordinasyonunda, Gençlik Merkezinde antrenör değerlendirme toplantısı yapıldı.

Antrenör bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

Toplantıda; Pandemi sürecinde alınacak tedbirler çerçevesinde İl Spor Merkezleri ve sporcu sayısının arttırılmasına önem verilmesi konuları konuşuldu. Ayrıca toplantıda; antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları ile gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetler, sosyal sorumluluk projeleri, ulusal ve uluslararası dereceler, gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili konuların üzerinde duruldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerin katıldığı bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında antrenörlerle gündem maddeleri ve branşları ile ilgili genel durum ve başarı değerlendirmesi noktasında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Ayrıca toplantıda antrenörlerin sorunlarını ve çözüm önerilerini de dinleyen İl Müdürü Özdemir şunları kaydetti; “Sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılmasını amaçlıyoruz. Sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve daha çok sporcuya ulaşılması gibi konularda antrenörlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Benzeri toplantıları önümüzdeki dönemde sık sık tekrarlayacağız. Geniş kapsam da planlanan hedeflerimizde başarıyı yakalamanın en önemli koşulu, yapılacak çalışmalarda antrenörlerimizin özverisi ve hoşgörüsü olacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 14:45
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER