Antrenör değerlendirme toplantısı yapıldı

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir koordinasyonunda Gençlik Merkezinde antrenör değerlendirme toplantısı yapıldı.

Antrenör değerlendirme toplantısı yapıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerin katıldığı bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında; Pandemi sürecinde alınacak tedbirler çerçevesinde İl Spor Merkezleri ve sporcu sayısının arttırılmasına önem verilmesi, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları ile İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ulusal ve uluslararası dereceler, gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili konular görüşüldü. Antrenörlerle gündem maddeleri ve branşları ile ilgili genel durum ve başarı değerlendirmesi noktasında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Ayrıca toplantıda antrenörlerin sorunlarını ve çözüm önerilerini de dinleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir şunları kaydetti; “Sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılmasını amaçlıyoruz. Sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve daha çok sporcuya ulaşılması gibi konularda antrenörlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Benzeri toplantıları önümüzdeki dönemde sık sık tekrarlayacağız. Geniş kapsam da planlanan hedeflerimizde başarıyı yakalamanın en önemli koşulu, yapılacak çalışmalarda antrenörlerimizin özverisi ve hoşgörüsü olacaktır.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER