Dünyanın en lüks oteli Galatasaray’ın şampiyonluğunu dev bayrakla kutladı

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nda Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bulunan ve TripAdvisor tarafından dünyanın en lüks ve Türkiye'nin en iyi oteli seçilen Kayakapı Premium Caves, Galatasaray’ın 22. şampiyonluğunu 20 metre uzunluğunda dev bir bayrak asarak kutladı.

Dünyanın en lüks oteli Galatasaray’ın şampiyonluğunu dev bayrakla kutladı

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nun şampiyonun belirlendiği 33. haftasında Başakşehir’i 2-1 mağlup ederek 22. şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları Kapadokya’da da devam ediyor.

Litvanya Cumhuriyeti'nin Nevşehir Fahri Konsolosu olan ve aynı zamanda dünyanın en lüks oteli seçilen Kayakapı Premium Caves Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, otelin üst kısmında bulunan kayalıklara dev Galatasaray bayrağı asarak şampiyonluğu kutladı.

“Japon turistler Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutladı”

Nevşehir’deki taraftarların şampiyonluk kutlamalarına Japon turistlerde katıldı. Galatasaray’ın şampiyonluğunu Türk taraftarlarla birlikte kutlayan Japon turistler “Şampiyon Cimbom” diyerek tezahüratta bulundu.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">