Final heyecanı dev ekranda

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde bu akşam temsilcilerimiz Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes’i karşı karşıya getirecek olan tarihi maç, Nevşehir Belediyesi tarafından Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne kurulacak dev ekrandan yayınlanacak.

Final heyecanı dev ekranda

THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final‘de, temsilcilerimiz Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes, Dörtlü Final'de karşı karşıya gelecek ve Türk basketbolu adına tarihi bir gece yaşanacak.

Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes, bu akşam saat 19.00’da İspanya'nın Vitoria-Gasteiz şehrindeki Fernando Buesa Arena'da oynanacak Dörtlü Final ‘de mücadele edecek. İki Türk takımı 17 Mayıs'ta yarı finalde karşılaşacak ve her iki temsilcimiz de finale çıkmaya çalışacak.

İki Türk takımını karşı karşıya getirecek olan bu müsabaka için gençlerin taleplerini kırmayan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi bahçesinde dev ekran kurulacağını açıkladı. Temsilcilerimizin bu nefes kesecek müsabakası için tüm sporseverleri Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne davet etti.

Arı: “Ülkemizi EuroLeague'de Final Four'da temsil eden Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes müsabakalarını gelin dev ekranda hep beraber izleyelim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER