Gençlik Haftası başladı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde 15-21 Mayıs tarihlerini kapsayan Gençlik Haftası açılışı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’in Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Gençlik Haftası başladı

Gençlerin; sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası dolayısıyla çelenk sunma töreni düzenlendi.

Nevşehir Valiliği önünde bulunan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene İl Müdürü Muhsin Özdemir, Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, personel, sporcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müdürü Özdemir tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kortej yürüyüşüne geçildi.

100 metre uzunluğundaki Türk Bayrağı ile birlikte Hükümet Konağı Atatürk Anıtı önünden başlayıp Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksine kortej yürüyüşü düzenlenerek program sona erdi.

Gülşehir'de Gençlik Haftası başladı

Gülşehir'de Gençlik Haftası, çelenk sunum töreni ile başladı.

Gülşehir'de 15-21 Mayıs Gençlik Haftası, Gülşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatma Yıldız Yaman'ın Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne gençlik çelengini sunması ile başladı.

Çelenk sunum programına, Gülşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli, ilçe sporcuları ve gönüllü genç liderler katıldı.

Etkinlikler hafta boyu devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93