MAKSAN OTOMOTİV TANER AKSOY´A EMANET

Nevşehir 1.amatör küme futbol takımlarından Maksan Otomotiv Gençlik Ve Spor Kulübü yeni sezona yeni hocayla giriyor.

MAKSAN OTOMOTİV TANER AKSOY´A EMANET

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Futbol İl temsilciliği tarafından düzenlenen Nevşehir 1.Amatör Küme ligi 2017-2018 sezonu maçları 21 Ekim´de oynanacak olan Maksan Otomotiv Gençlik ve Spor Kulübü ile Gülşehir Belediye Gençlik Ve Spor takımlarının oynayacağı maçla başlıyor.

Maksan Otomotiv Gençlik Ve Spor Kulübü yeni sezon için, ilimizin başarılı Teknik Direktörlerinden geçtiğimiz yıl Kavak Gençlik Spor´u şampiyon yapan Taner Aksoy ile anlaştı. 1.Amatör Küme Liginde ilk kez mücadele edecek olan Maksan Spor A grubunda Telekom Spor, Suvermez Kale spor, Göre Spor, Gülşehir Bld.Spor, Eğitim Gençlik Spor, Kapadokya Göreme Spor, Nevşehir 1969 Gençlik Spor ve Ortahisar Belediyespor kulüpleriyle mücadele edecek.

Maksan Otomotiv Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Adem Özbek yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz sezon 2.Amatör kümede Diyanet Gençlik Spor ismi ile mücadele ettik. Bu sezon isim değişikliğine giderek Maksan spor ismi ile 1.Amatör Küme liginde mücadele edeceğiz. Eski Teknik Direktörümüz ve ilimizde gençlere verdiği önem ile adını sıkça duyuran Ali Özcan ile çok başarılı maçlar oynadık ve şampiyon olup 1.Amatör Kümeye yükseldik.

Ali Özcan Hocamıza yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı ve bizi şampiyon yaptığından dolayı çok teşekkür ediyoruz. 2017-2018 sezonu için ilimizin başarılı hocalarından Taner Aksoy ile anlaşarak takımımızı emanet ettik. Hedefimiz bu sezon eski genç kadromuzu koruyup, isabetli transferler yaparak Play Of oynamak. Taner Aksoy hocamıza güveniyoruz. Bütün takımlara başarılar dilerim” dedi. 

 

/images/haberler/resimler/2017-10/9/1303176877267.jpg

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER