Nevşehir 1969 GSK futbol takımı Teknik Direktörü Özcan istifa etti

Nevşehir Amatör Küme takımlarından Nevşehir 1969 GSK futbol takımını çalıştıran Nevşehir’in tecrübeli ve başarılı Teknik Direktörü Ali Özcan kulüpteki bütün görevlerinden istifa etti.

Nevşehir 1969 GSK futbol takımı Teknik Direktörü Özcan istifa etti

Özcan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Sezon başında takımla ilgilenecek yönetici ve teknik direktör bulamadığı için Nevşehir 1.Amatör Küme Ligine katılmama kararı alan Nevşehir 1969 GSK yönetimi ile irtibata geçtik, yaptığımız transferler ve çalışmalarla lige katıldık. Ligin başlamasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen başarılı bir takım oluşturduk. Gerek genç takımlar liginde gerekse A takımda özveri ile hiç bir karşılık beklemeden Nevşehir gençliğine ve kulübe hizmet ettik. U-16 takımına final oynattık. Fakat son dönemde kulüpte görevli bazı kişilerle yaşadığımız sorunlar nedeni ile anlaşmazlığa düştük. Bundan dolayı Nevşehir 1969 GSK’deki bütün görevlerimden istifa ediyorum.

Nevşehir'de spora hizmet etmeye devam edeceğim bunun içinde gelecek bütün tekliflere açığım. Nevşehir 1969 GSK takımına bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100