Nevşehir Belediyespor’da Taner Öcal ile yollar ayrıldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig ekiplerinden Nevşehir Belediyespor’da kırmızı beyazlı yönetim yeni sezonda da Teknik Direktör Taner Öcal ile başlamıştı. 2019-2020 futbol sezonunun ikinci devresinde Nevşehir Belediyespor’da göreve başlayan tecrübeli hoca Taner Öcal ile karşılıklı olarak anlaşılarak yolların ayrılmasına karar verildi.

Nevşehir Belediyespor’da Taner Öcal ile yollar ayrıldı

Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın yaptığı açıklamada, Taner Öcal ile karşılıklı anlaşarak sözleşmeyi feshettiklerini söyledi. Öcal ve ekibine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğini belirten Özaltın, "Hocamızla karşılıklı görüşerek sözleşmeyi feshettik. Hocamıza ve ekibine teşekkür ederiz. Yeni bir hocayla görüşmedik ancak çalışmalara başladık." diye konuştu.

"Ben ve ekibim elimizden geleni yaptık"

Teknik direktör Taner Öcal, yaptığı açıklamada, göreve geldiği günden itibaren takım için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini aktardı. "Ben ve ekibim elimizden geleni yaptık. Başkanımız ve yönetim kurulumuz ve Sayın Belediye Başkanımız Rasim Arı ellerinden geleni yaptı, yapmaya da devam ediyorlar. Bu nedenle severek ve isteyerek geldiğim Nevşehir Beledidyespor’dan bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. Başta kulüp başkanı, yönetim kurulu, Nevşehir halkı ve taraftarları olmak üzere, bu yolda yüreklerini, karakterlerini ortaya koyan genç sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Onlarla her zaman gurur duydum. Hayatlarının her bölümünde onların yanında olmaya gayret edeceğim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER