Nevşehir Belediyespor’un kupadaki rakibi Fethiyespor

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu eşleşmeleri, TFF Başkan Vekili Ali Düşmez nezaretinde yapılan kura çekimi ile belirlendi.

Nevşehir Belediyespor’un kupadaki rakibi Fethiyespor

Nevşehir Belediyespor Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda Fethiyespor ile kendi sahasında karşılaşacak. Müsabaka tek maç eleme usulüne göre oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu eşleşmeleri TFF Başkan Vekili Ali Düşmez nezaretinde yapılan kura çekimi ile belirlendi. Kura çekiminde TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın da yer aldı.

50 takımın mücadele edeceği 2. eleme turu müsabakaları, 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre, eşleşmede kura sonucunda ismi önce çıkan takımların sahalarında oynanacak.

TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, kura çekiminde Federasyon olarak kupaya daima çok büyük önem verdiklerini ifade ederek, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu adına tüm takımlara başarı dileğinde bulundu.

Düşmez ayrıca Ziraat Bankası ve yayıncı kuruluş Turkuvaz Medya Grubu'na futbol ailesi olarak desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 17:58
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER