NEVŞEHİRLİ ATLETLERE DERE, TEPE DÜZ GELİYOR

Nevşehir´de önemli başarılara imza atan ve önümüzdeki yıllarda da yepyeni başarılara yelken açacak olan atletizmciler gün geliyor toprak zeminde, gün geliyor Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir´in sıcak asfaltlarında antrenman yapıyor.

NEVŞEHİRLİ ATLETLERE DERE, TEPE DÜZ GELİYOR

Antrenör Resul Köstekçi nezaretinde çalışmalarını sürdüren ve Kapadokya Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde de kamp yapma imkanı elde eden sporcuların gayreti göz dolduruyor.

İlimizde Ürgüp yolu üzerinde bulunan Kamp Eğitim Merkezinin etrafındaki toprak zeminde kros çalışmalarını sürdüren, Nevşehir´in Uçhisar, Zelve ve Göreme gibi tarihi merkezlerinde de sıcak asfalta aldırış etmeden devam ettirilen çalışmaların sonucunda önümüzdeki aylarda düzenlenecek hem kros liglerinde, hem de puanlı atletizm yarışmalarında Sporcularımızın yine Türkiye Şampiyonlukları kazanması hedefleniyor.

Son dönemlerdeki başarılarıyla göz dolduran Ömer Şen ve ekip arkadaşlarının gayretli ve fedakar çalışmalarından son derece memnun olan Antrenör Resul Köstekçi ise bu çabanın elbet mükafatını alacaklarından son derece emin.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER