Nevşehirspor forma sponsoru ile anlaştı

Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Nevşehir Spor 2016-2017 futbol sezonu öncesinde forma reklamı için anlaşma sağladı.

Nevşehirspor forma sponsoru ile anlaştı

 

Bölgesel Amatör Ligde Nevşehir´i temsil edecek olan Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici başkanlığında transfer çalışmalarına aralıksız devam ederken forma reklamında da büyük bir anlaşmaya imza attı. Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici 2016-2017 futbol sezonunda forma reklamı olarak 60 bin lira karşılığında Türkiye´nin ilk kahvaltılık gevreğini üreten Funny Gıda ile anlaşma imzaladı.

Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici yaptığı açıklamada Nevşehir Spor için gecemizi gündüzümüze katarak aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi. Leblebici, “ Nevşehir spor Kulüp Başkanlığını almış olduğumuz ilk günden itibaren yönetimde ki arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda 2016-2017 futbol sezonunda mücadele edecek olan takımımız forma reklamında Türkiye´nin ilk kahvaltılık gevreğini üreten ve sektöründe öncü olan Funny gıda ile 60 bin lira karşılığında anlaşmaya vardık. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER