Özdemir, Kozaklı’da incelemelerde bulundu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Kozaklı ilçesinde kız öğrenci yurdu olarak kullanılması düşünülüp Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis edilen binada incelemelerde bulundu.

Özdemir, Kozaklı’da incelemelerde bulundu

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu ve Tesisler Şube Müdürü Sencer Kaya ile birlikte Kozaklı ilçesinde kız öğrenci yurdu olarak kullanılması düşünülüp Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis edilen binada incelemelerde bulundu.

Kız öğrenci yurdu olarak açılması düşünülen binada proje ekibi ile birlikte değerlendirmede bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Özdemir yaptığı açıklamada, Kozaklı ilçesindeki üniversite öğrencilerinin barınma ihtiyacını karşılamak adına bu binayı en kısa sürede hizmete açarak bu ihtiyacı gidermek istediklerini belirtti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Tesisler Şube Müdürü Sencer Kaya daha sonra zemini yenilenen kapalı spor salonu ve çim sahada Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Deniz Hacıbekiroğlu ile birlikte incelemelerde bulundu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER