Taekwondo yıldızlar grup müsabakaları tamamlandı

Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda düzenlenen okul sporları Taekwondo yıldızlar grup müsabakaları tamamlandı.

Taekwondo yıldızlar grup müsabakaları tamamlandı

 

2017-2018 Yılı okul sporları Taekwondo yıldızlar grup müsabakaları 7 - 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda 16 İlden yaklaşık 276 sporcunun katılımı ile düzenlenerek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer´in katıldığı ödül töreni ile tamamlandı.

Müsabaka sonuçları;

29 KG BAYANLAR

33 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

ZEYNEP ERCAN

ANKARA

1

MUSTAFA GÜNEŞ

ANKARA

2

TUANA DEMİRBAŞ

ANKARA

2

SAMET KABAK

KAYSERİ

3

ALEYNA AKGÜN

ADANA

3

M.MUSTAFA CANKURT

AKSARAY

4

CENNET HANÇERLİ

KONYA

4

TAHA BARAN KARAKURT

MERSİN

33 KG BAYANLAR

37 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

İKRANUR ÖZDAĞ

ANKARA

1

MUSA İBİLOĞLU

ANTALYA

2

ELA GÜN

YOZGAT

2

AHMET YILDIZ

ADANA

3

ALEYNA ÇINAR

KARAMAN

3

MERTCAN ÖZPAYİ

ANKARA

4

GAMZE İLHAN

MERSİN

4

EMİN EFE GÖZ

KONYA

37 KG BAYANLAR

41 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

ALEYNA DEMİR

ANKARA

1

MERTCAN ÇİÇEK

ANKARA

2

BAHAR AYDIN

ANTALYA

2

EMRE BULUT

KARAMAN

3

RUMEYSA KARAKAYA

KONYA

3

A. TALHA YILMAZOĞLU

ANKARA

4

MERYEM DEMİRKOL

MERSİN

4

EMRE BUĞRA TAŞ

ISPARTA

41 KG BAYANLAR

45 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

FATMAGÜL DOĞAN

KARAMAN

1

YİĞİTHAN KILINÇ

ANKARA

2

BEYZA KARABULUT

ANKARA

2

ABDULLAH DÖNMEZ

KONYA

3

NAZLICAN ELAGÖZ

KIRŞEHİR

3

MEHMET ALİ BOLAT

ANTALYA

4

ŞİMAL ÇAĞLAYAN

ANKARA

4

ABDUL KADİR İNAN

NİĞDE

44 KG BAYANLAR

49 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

ÖYKÜ ÖZBEY

MERSİN

1

OSMAN YALÇIN

ADANA

2

İKRA BATMAZ

KONYA

2

HAYDAR IŞIK

KIRŞEHİR

3

İREM BAŞER

KIRŞEHİR

3

ABDULKADİR YOZGAT

YOZGAT

4

ELİF ELÇOBAN

ADANA

4

FATİH DEMİRÖZ

NİĞDE

47 KG BAYANLAR

53 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

AYŞENUR KONAKÇI

ANKARA

1

KADİR SANTAŞ

ANKARA

2

SEDEFSUDEAKARÇEŞME

ANKARA

2

BEYLER ENES KURUTAŞ

ANKARA

3

AYBUKE YELER

ESKİŞEHİR

3

M. ATIF HAYDAROĞLU

ANKARA

4

GÖKÇE GÖÇER

MERSİN

4

BEDİRHAN DİNÇER PERK

ANTALYA

51 KG BAYANLAR

57 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

SELENAY GÜÇLÜ EFE

KONYA

1

YAKUP KADRİ DOĞAN

KAYSERİ

2

MELİKE KOÇ

KAYSERİ

2

MUSTAFA SEVBAN

NİĞDE

3

ZEYNEP FİLİZ

ESKİŞEHİR

3

YİĞİT KAAN EREN

ADANA

4

ÖZGE ÖZBEY

MERSİN

4

MERİÇ TUNCER

ESKİŞEHİR

55 KG BAYANLAR

61 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

AYŞENUR ZORLU

KARAMAN

1

GÖRKEM KOCA

ANKARA

2

SENA NUR MAVZER

ANKARA

2

YAĞIZ YİĞİT YILDIZ

NİĞDE

3

ZEHRA NUR KENDİRLİ

NİĞDE

3

YAŞASIN KUBİLAY ŞEN

KIRŞEHİR

4

GAMZE İBİŞ

ADANA

4

FARUK FURKAN KORUDAN

ANKARA

59 KG BAYANLAR

65 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

NİSA NUR ALKAN

ANKARA

1

DOĞUKAN BAYRAKTAR

KIRŞEHİR

2

TÜLİN GÖK

KARAMAN

2

ETHEM CAN KENDİRCİ

ANKARA

3

AYSU AÇIKIGÖZ

MERSİN

3

BATUHAN BERK AYDIN

MERSİN

4

FİGEN KAYMAZ

ADANA

4

TOLGA YÜCEL

ADANA

(+) 59 KG BAYANLAR

(+) 65 KG ERKEKLER

S.N.

ADI SOYADI

İL

S.N.

ADI SOYADI

İL

1

ELİF YAĞMUR AKPOLAT

ANKARA

1

SABRİ DOLAŞ

MERSİN

2

SİNEM ŞAHİN

KIRŞEHİR

2

B. ENES DEMİRYÜREK

ESKİŞEHİR

3

SUDENUR ERCİYES

KAYSERİ

3

İLKER BAYKAL

ADANA

4

SEZİN KARAYILMAZ

ANKARA

4

BUĞRA ALİ BOZKAYA

ANTALYA

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93