TFF İl Temsilsici Karaca, Lalespor’u Ziyaret Etti

Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, Nevşehir’in ilk ve tek spor sitesi lalespor.com internet gazetesini ziyaret etti.

TFF İl Temsilsici Karaca, Lalespor’u Ziyaret Etti

Nevşehir’de yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren spor kamuoyu tarafından büyük ilgiyle takip edilen Nevşehir’in ilk ve tek spor sitesi www.lalespor.com internet gazetesini TFF İl Temsilcisi M. Tolga Karaca ziyaret etti.

Lalespor internet gazetesi genel yayın yönetmeni Zafer Ertosun ile bir süre sohbet eden Karaca, “ Nevşehir spor camiasına yönelik açılmış ve hizmet veren ilimizin ilk ve tek spor sitesi olan lalespor’u yayın hayatına başlamış olduğunuz için sizlere teşekkür ederim. Nevşehir’de hiçbir spor kulübünü ayırmaksızın spor kamuoyuna aktaracağınız haberler gerçekten bizleri ve futbolun paydaşlarını mutlu edecektir” dedi.

Lalespor genel yayın yönetmeni Zafer Ertosun’da ziyaretlerinden dolayı TFF İl Temsilcisi M. Tolga Karaca’ya teşekkür ederken her kulübe aynı eşitlikte yayın politikamıza devam edeceğiz. Tabi tüm bunların yanı sıra TFF 3.lig ve Bal Liginde mücadele eden 154 takımında haberlerine yer veriyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 17:53
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER