TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI NEVŞEHİR’DE YAPILACAK

Lüleburgaz Rumeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi halter takımı Nevşehir’de düzenlenecek olan okullar arası `Türkiye Halter Şampiyonası`na katılacak.

TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI NEVŞEHİR’DE YAPILACAK

Rumeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban Ali Vatansever, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5-8 Mart tarihlerinde Nevşehir`de düzenlenecek okullar arası `Türkiye Halter Şampiyonası`na katılacaklarını belirtti.

Lüleburgaz`ı en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade eden Vatansever, şampiyonanın genç sporcular için büyük bir tecrübe olacağını kaydetti. Vatansever, şampiyonadan başarı ile dönmek istediklerini bildirdi. Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü`nce başarılı sporculara malzeme yardımı yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Soner Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, atletizm, masa tenisi ve judo branşlarında başarılı olan sporculara malzeme yardımında bulunduklarını söyledi. Sporculara eşofman takımı ve spor çantası verdiklerini ifade eden Polat, "Sporcularımızı yaptığımız yardımlar ödüllendiriyoruz. Bu tür yardımlar sporcuları motive ediyor ve başarısının daha da artmasını sağlıyor. Diğer sporcuların da başarılı olmaya teşvik ediyor" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER