Yaz Spor Okulları başlıyor

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinde kurulan kayıt bürolarında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları) kayıtları başladı.

Yaz Spor Okulları başlıyor

Sporu toplum içinde alışkanlık haline getirebilmek, öncelikle çocuk ve gençleri spor yapmaya teşvik etmek, gençlere sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, vatanını milletini seven hoşgörülü, arkadaşlık duyguları gelişmiş, iyiyi güzeli seven elit sporcular yetiştirip uluslararası alanda üstün başarılar elde edebilecek yetenekli sporcular yetiştirilmesi amacıyla İl Spor Merkezleri kayıtları başladı.

Açılış, 29 Haziran2019 Cumartesi günü Saat 13.00’da Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yapılacak.

2019 yılı İl Spor Merkezinde; Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Dağcılık, Futbol, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Kick Boks, MasaTenisi, Okçuluk, Özel Sporcular, Satranç, Su Topu, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme spor dallarında faaliyet gösterilecek.

İl Spor Merkezlerine 05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alacakları formu doldurarak kayıtlarını yaptırabilecek.

Kayıt Noktaları:

- Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü (Damat İbrahim Paşa Spor Salonu) 0384 213 13 38

- Çok Amaçlı Spor Salonu 0384 215 07 33

- Gençlik ve Spor İlçe Müdürlükleri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">