Yaz Spor Okulları kayıtları başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ilçe müdürlüklerinde Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.

Yaz Spor Okulları kayıtları başladı

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir,  çocuklar ve gençler için tatil dönemi başlayacağını belirtti. Velilere, çocukların ve gençlerin tatilde zamanlarını antrenörler eşliğinde spora yönlendirilmeleri için seslendi.

banner116
Özdemir; ”Çocuklarımızın daha güçlü ve sağlıklı olarak topluma kazandırılması için ülkemizde bütün illerde olduğu gibi ilimizde de engelli kardeşlerimizde dahil olmak üzere farklı branşlarda açılacak olan yaz spor okullarından 5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz faydalanacaktır. Velilerimizden; çocuklarımıza kayıt yaptırma konusunda öncülük ederek, çocuklarımızın sporu sevmeleri hayatlarında mutlaka spor olmasını sağlamamız adına tüm çocuklarımızı ve halkımızı Spor Kompleksimize davet ediyoruz” dedi.

2021 yılı İl Spor Merkezinde atletizm, badminton, basketbol, bisiklet, boks, cimnastik, dağcılık, futbol, güreş, halter, hentbol, judo, kick boks, masa tenisi, okçuluk, özel sporcular, satranç, su topu, taekwondo, tenis, voleybol ve yüzme spor dallarında faaliyet gösterilecek. İl Spor Merkezlerine 5-18 yaş grubundaki çocuk ve gençler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alacakları formu doldurarak kayıtlarını yaptırabilecek.    

Kayıtlar; Damat İbrahim Paşa Spor Salonu, Çok Amaçlı Spor Salonu ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlükleri’nde yapılacak.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER