KAYMAKLI BELEDİYESİNİN HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

Kaymaklı Belediyesi turizm bölgesinde hizmet veren bir belediye olduğu bilinci ile uluslararası kalite belgesini yenileyerek kalitesini tescilledi.

KAYMAKLI BELEDİYESİNİN HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

Belediye Başkanı Halit Elma´nın makam odasında düzenlenen tören ile ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ADN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muzaffer Kıraç tarafından Başkan Halit Elma´ya teslim edildi.

Gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ile Kaymaklı Belediyesi kalite politikası, vizyon ve misyonu güncellendi. Başkan Halit Elma, “Kurumumuz adına gurur duyacağımız, yaptığımız işlerde doğru adımlar attığımızı belgelendiren bir gün.

Kaymaklı Belediyesi olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu yana hep ilke edindiğimiz bir şey vardı; yaptığımız işlerle vatandaşlara en iyi hizmetleri sunmak, vatandaşları projelerimizin odak noktası haline getirmek, hizmetlerin devamını sağlamak ve tüm bunları kalite anlayışı ile yapmaktı.

Hepimizin hayatını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek amacıyla hizmet vermesi gereken belediyeler, vatandaşların artan taleplerini karşılamak üzere her zamankinden daha etkin ve verimli çalışmak, hizmet kalitesini yükseltmek zorundadır” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER