Tripadvısor´dan Dinler Group´a 7 ödül

Dünya´nın en güvenilir otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor´ın “Travellers Choice 2018” ödülleri açıklandı. Dinler Group işletmelerinden, Kapadokya´nın Kültür ve Turizm Bakanlığı´dan belgeli “İlk ve Tek Butik Oteli” olan Kayakapı Premium Caves - Cappadocia 6 ödüle, Göreme´de bulunan işletmesi Royal Stone Houses - Göreme ise 1 ödüle layık görüldü.

Tripadvısor´dan Dinler Group´a 7 ödül

 

Dünya´nın en güvenilir otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor´un “Travellers Choice 2018” ödülleri açıklandı. Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, toplam 6 dalda ödül kazanarak, rekor kırdı. Göreme´de bulunan Royal Stone Houses ise 1 dalda ödül kazanarak Dinler Group´a toplamda 7 ayrı kategoride ödül kazandırdı.

“Travellers Choice 2018” ödülleri kapsamında Türkiye´den “Dünya´nın En İyi Otelleri” kategorisinde ödül kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia ile Royal Stone Houses - Göreme aşağıda detayları verilen ödüllere hak kazandı:

Kayakapi Premium Caves - Cappadocia

Dünya´nın En İyi 25 Oteli / 12. Sıra

Avrupa´nın En İyi 25 Oteli / 3. Sıra

Türkiye´nin En İyi 25 Oteli / 1. Sıra

Avrupa´nın En Lüks 25 Oteli / 12. Sıra

Türkiye´nin En Lüks 25 Oteli / 1. Sıra

Türkiye´nin En İyi Hizmeti Sunan 25 Oteli / 12. Sıra

Royal Stone Houses - Göreme

Türkiye´nin En İyi 25 Konukevi / 9. Sıra

Konuyla ilgili bilgi veren Dinler Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakup Dinler, “Dinler Group olarak Türk ve Kapadokya turizminin Dünya´da “en iyileri” arasında temsilcisi olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği olan en başta Kurucumuz - Babamız Merhum Mustafa Dinler olmak üzere olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER