4. Uluslararası Malzeme Bilimi, Makine ve Otomotiv Mühendisliği ve Teknolojisi Konferansı (IMSMATEC 2021) başlıyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen “4. Uluslararası Malzeme Bilimi, Makine ve Otomotiv Mühendisliği ve Teknolojisi Konferansı (IMSMATEC 2021)” başlıyor.

4. Uluslararası Malzeme Bilimi, Makine ve Otomotiv Mühendisliği ve Teknolojisi Konferansı (IMSMATEC 2021) başlıyor

Video konferans yöntemi ile 28 Mayıs 2021 Cuma günü saat 09.30'da başlayarak iki gün sürecek olan “4. Uluslararası Malzeme Bilimi, Makine ve Otomotiv Mühendisliği ve Teknolojisi Konferansı (IMSMATEC 2021)’’e Türkiye, Fransa, Ukrayna ve Tunus gibi ülkelerden bilim insanları, mühendisler, sanayi kuruluş temsilcileri ve davetliler katılacak.

İki gün boyunca çevrim içi olarak yaklaşık 92 özel ve bilimsel çalışmalarıyla katılan bilim insanları ile sanayi temsilcilerinin bir araya geleceği konferansta; malzeme mühendisliği, makine mühendisliği ve otomotiv mühendisliği alanlarındaki güncel araştırmaları ele alınarak, delegelerle yeni fikirler ve uygulama deneyimleri alışverişinde bulunma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için küresel ortaklar bulma fırsatları sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER