KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyetinden Rektörümüze Ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç´ı ziyaret etti.

KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Heyetinden Rektörümüze Ziyaret
 
Bir dizi görüşmelerde bulunmak üzere Nevşehir´e gelen Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ve beraberindeki heyet, NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç´ı makamında ziyaret etti.

Başkan İhsan Bostancı ve beraberindeki heyet, KOP Bölge Kalkınma İdaresi´nin bölgenin kalkınması yönelik yapılan çalışmalar ile bundan sonra ortaya konulacak projeler hakkında Rektör Kılıç´a bilgi verdi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Bostancı ve heyete teşekkür eden Kılıç ise, üniversite olarak şehrin ve bölgenin gelişimine yönelik yapılan her türlü çalışmaya destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini vurguladı. 

Kılıç ayrıca, bölge illerin kalkınmasına hız vermek amacıyla kurulan KOP´a bağlı iller arasına Nevşehir´in de ilave edilmesinin oldukça memnuniyet verici olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Ali
Ali Ali - 3 yıl Önce

Nevşehir Üniversitesi hangi birimleri ile KOP da çalışma yapacak?

SIRADAKİ HABER