Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi’nin 2. sayısı çıktı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü (FBE) ‘Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi’nin 2. sayısı çıktı

Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi’nin 2. sayısı çıktı

NEVÜ-FBE bünyesinde yer alan "Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi" Fen bilimleri, mühendislik ve doğa bilimleri alanındaki tüm disiplinleri ile birlikte disiplinler arası çalışmaları da kapsayan, fen bilimleri, mühendisliğin ve doğa bilimlerinin hem deneysel hem de kuramsal çalışmalarını kendisine konu edinmektedir.

"Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi" fen bilimleri, mühendislik ve doğa bilimleri alanındaki gelişmelerin takip edilmesi, bireylerin ulusal ve uluslararası gelişimlerine katkıda bulunulması, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin bilimsel yayına dönüştürülmesi ve fen bilimleri, mühendislik ve doğa bilimleri alanında akademik bir kaynak oluşturulması amacıyla yayımlanıyor.

Kapsamında bilimsel ve özgün araştırma makaleleri, güncel derlemeler ve teknik notların yer aldığı bilimsel ve hakemli bir dergi olan "Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi" yılda iki kez (Haziran-Aralık) elektronik ortamda ve basılı olarak yayınlanıyor. Dergi, Türkçe ve İngilizce dillerinde yazılmış makaleleri kabul ediyor.

‘Nevşehir Bilim ve Teknoloji Dergisi’ne aşağıdaki linkten erişim sağlanabiliyor.

Link: https://dergipark.org.tr/tr/pub/nevbiltek

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER