NEVÜ Fen Bilimleri Enstitüsü doktora ve yüksek lisans öğrencileri alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için yüksek lisans ve doktora öğrencileri alacak. Ayrıca Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinin 9. maddesi uyarınca yatay geçiş yoluyla Anabilim Dallarına yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kabul edecek.

NEVÜ Fen Bilimleri Enstitüsü doktora ve yüksek lisans öğrencileri alacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için tezli yüksek lisans programlarından Biyoloji Anabilim Dalı’na, Matematik Anabilim Dalı’na, Fizik Anabilim Dalı’na, Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı’na, Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı’na, Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı’na, Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı’na, Kimya Anabilim Dalı’na, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı’na, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı’na, Nanobilim ve Nanoteknoloji Anabilim Dalı ile tezsiz yüksek lisans ikinci öğretim ve tezsiz yüksek lisans uzaktan eğitim programlarından İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı’na yüksek lisans ve doktora öğrencileri alınacak.

Fen Bilimleri Enstitüsü ilanında belirtilen Doktora ve Yüksek Lisans programları için öğrenciler başvurularını internet adresi üzerinden çevrim içi olarak 26 Temmuz - 6 Ağustos tarihlerinde, yabancı uyruklu öğrenciler ise başvurularını 26 Temmuz - 6 Ağustos tarihlerinde çevrim içi olarak yapacak.

Fen Bilimleri Enstitüsü 2021-2022 Eğitim - Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Öğrenci Alım İlanına Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) internet adresinden ulaşılabilecek.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER