NEVÜ Geleneksel 10. Spor Şenlikleri´nde dereceye girenler ödüllendirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 10´uncusu gerçekleştirilen ‘Spor Şenlikleri´nde, dereceye giren takımlar ve ferdi sporcular ödüllendirildi.

NEVÜ Geleneksel 10. Spor Şenlikleri´nde dereceye girenler ödüllendirildi

 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen ‘10. Spor Şenlikleri´  10-27 Nisan 2018  tarihleri arasında Üniversitemiz Spor Tesislerinde gerçekleştirildi. 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik ve idari personeli ile öğrencilerin katılımlarıyla; futbol, voleybol, masa tenisi, basketbol vb. spor dallarında düzenlenen karşılaşmalar sonunda dereceye giren takım ve ferdi sporcuların ödülleri Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı  ve beraberindeki  Rektörlük İdari Yöneticileri,  Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri ve Daire Başkanlarından oluşan heyet tarafından takdim edildi.

10. Spor Şenlikleri sonunda dereceye giren ve ödüllendirilen takımlar ile ferdi sporcular şu şekilde;

Dereceye giren takımlar isim listesi

Voleybol personel

1 Eğitim Fakültesi

2 Yabancı Diller Yüksekokulu

3 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

Basketbol personel

1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

2 Avanos MYO

3 USET

Futbol personel

1 Eğitim Fakültesi

2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

3 Genel Sekreterlik

Voleybol erkek öğrenci

1 USET

2 Hacıbektaş MYO

3 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

Voleybol kadın öğrenci

1 Eğitim Fakültesi

2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

3 Gülşehir MYO

Basketbol erkek öğrenci

1 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

2 Hacıbektaş MYO

3 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Futbol erkek öğrenci

1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

2 Turizm Fakültesi

3 Hacıbektaş MYO

Voleybol kadın öğrenci süper final

1 BESYO

2 Eğitim Fakültesi

Basketbol öğrenci süper final

1 BESYO

2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

Futbol öğrenci süper final

1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

2 BESYO

Dereceye giren ferdi sporcular isim listesi

Masa tenisi personel

1 Gökmen ÖZDİL-Bilgi İletişim Daire Bşk.

2 İbrahim DOĞAN-Bilgi İşlem Daire Bşk.

3 Cem ÖZTÜRK-Bilgi İşlem Daire Bşk.

Satranç personel

1 Zahide BAYAR ÖZTÜRK-Mühendislik Mimarlık Fak.

2 Abdullah ÇAMCI-Araştırma Laboratuvarı

3 Sefer ÖZDOĞAN-Mühendislik Mimarlık Fak.

Masa tenisi erkek öğrenci

1 Bahri DEMİR-İlahiyat Fak.

2 Hasan Utku KARADENİZ-İlahiyat Fak.

3 Ahmet ŞANLI-Eğitim Fak.

Masa tenisi kadın öğrenci

1 Şerife ŞAHİN-Eğitim Fak.

2 Büşra PEKER-Fen Edebiyat Fak.

3 Sakine Ayşe BAL-Eğitim Fak.

Kort tenis erkek öğrenci

1 İbrahim MUŞTU-Eğitim Fak.

2 İsmail KOÇ-Eğitim Fak.

3 Recep ÖZKALIPÇI-Eğitim Fak.

Kort tenis kadın öğrenci

1 Sevgi IŞIK-Eğitim Fak.

2 Şerife ŞAHİN-Eğitim Fak.

3 Ayşe İÇEL-Eğitim Fak.

Kort tenis öğrenci karışık çiftler

1 Recep ÖZKALIPÇI-Emine İLKAYA-Eğitim Fak.

2 Kezban deniz KESEK-İbrahim MUŞTU-Eğitim Fak.

3 Sevgi IŞIK-İsmail KOÇ-Eğitim Fak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93