NEVÜ NEVEMM eğitici farkındalık eğitimleri devam ediyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Eğitimde Mükemmeliyet Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVEMM) tarafından üniversitenin akademik personeline yönelik başlatılan ‘NEVEMM Eğitici Farkındalık Eğitimleri’, “BİR DERSİN ANALİZİ Bilişsel, Duyuşsal ve Psikomotor Farkındalık” konulu eğitim ile devam edecek.

NEVÜ NEVEMM eğitici farkındalık eğitimleri devam ediyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Ergin Erginer’in davetli konuşmacı olarak katılacağı ‘Eğitici Farkındalık Eğitimleri’ serisinin ikincisi 10 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 19:00’da Zoom üzerinden çevrim içi ve NEVÜ-NEVEMM youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilecek. Serinin ikinci eğitimi olan “BİR DERSİN ANALİZİ Bilişsel, Duyuşsal ve Psikomotor Farkındalık” kapsamında bir derse nasıl hazırlanacağı, dersin nasıl analiz edileceği ve ders izlencesinin (syllabus) nasıl hazırlanacağı gibi konular ele alınacak.

NEVEMM Eğitici Farkındalık Eğitimleri, öğrenme-öğretme süreçleri başta olmak üzere eğitimin felsefi ve tarihsel temelleri, eğitimde ölçme değerlendirme gibi eğitimin temel bileşenlerine yönelik olarak öğretim elemanlarının farkındalıklarını artırmak için hazırlanan çevrim içi eğitim serisidir.

Eğitime başta yeni göreve başlayan akademik personel olmak üzere üniversitenin tüm akademik personeli davet edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER