NEVÜ Rektörü Aktekin’den Kozaklı Belediye Başkanı Kabukcuoğlu’na ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu’nu ziyaret etti.

NEVÜ Rektörü Aktekin’den Kozaklı Belediye Başkanı Kabukcuoğlu’na ziyaret

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve beraberinde Kozaklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Muhammet Özalp’ı ziyaretlerinde makamında ağırlayan Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Kozaklı MYO’nun ilçeye büyük kazanımlarının olduğunu belirten Başkan Kabukcuoğlu, ilçe halkı ve belediye olarak her zaman üniversitenin yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi.

İlçe halkının ve belediyenin üniversiteyi sahiplenerek verdikleri desteklerinin kendileri için memnuniyet verici olduğunu ifade eden Rektör Aktekin ise, Kozaklı İlçesi’nin sahip olduğu tüm değerleriyle birlikte özellikle İlçenin termal kaynaklarıyla başta sağlık, turizm ve seracılık alanlarında büyüyüp gelişmesine üniversite olarak büyük önem verdiklerini söyledi.

Başkan Kabukcuoğlu ile bir süre görüşen Rektör Aktekin daha sonra kendileriyle ile birlikte, mülkiyeti Kozaklı Belediyesine ait olan ve öğrenci yurduna dönüştürülmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na tahsis edilen binayı gezerek incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER