NEVÜ’de "7. Geleneksel Mangalda Hamsi Şöleni"

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından öğrencilere moral ve motivasyon sağlamak amacıyla  geleneksel olarak düzenlenen “Mangalda Hamsi Şöleni"ne  katıldı.

NEVÜ’de "7. Geleneksel Mangalda Hamsi Şöleni"

NEVÜ Tarih ve Kültür Topluluğu ile NEVÜ Müzik Kulübü işbirliğinde Nevşehir Belediyesi ve Avanos Avrasya Otel’in destekleriyle Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesisleri yanında düzenlenen şölene, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, Prof. Dr. Fatma Karipcin ve Prof. Dr. Ertan Özensel, Genel Sekreter Nihat Çavuşoğlu, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Hamsi Şöleni öncesinde Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, eğitimlerine ilişkin olarak öğrencilerden bilgi aldı. Belediye hizmetlerini Üniversite öğrencileri ile de paylaşan Seçen, her kesimin daha rahat yaşayabileceği bir Nevşehir için çaba harcadıklarını ifade etti.

Şölen saatinde mangallarda pişirilen hamsiler daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, Prof. Dr. Fatma Karipcin ve Prof. Dr. Ertan Özensel ile Genel Sekreter Nihat Çavuşoğlu tarafından öğrencilere ve katılımcılara ikram edildi.

Nevşehir Belediyesi tarafından Üniversite yerleşkesinde hizmete kazandırılan Sebil ile de Belediye Başkanı Atilla Seçen öğrencilere portakal suyu ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 22:07
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER