NEVÜ’de “Antropoloji ve Enfeksiyonel Hastalıklar” konuşulacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında, “Antropoloji ve Enfeksiyonel Hastalıklar” konuşulacak.  

NEVÜ’de “Antropoloji ve Enfeksiyonel Hastalıklar” konuşulacak

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci, yazarlar ve konukları ağırlayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve onbeşincisi gerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu, NEVÜ Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Yener Bektaş olacak. Doç. Dr. Yener Bektaş,  “Antropoloji ve Enfeksiyonel Hastalıklar” üzerine konuşacak.  

30 Haziran Salı günü saat: 21.00’da https://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER