NEVÜ’de üç kampüse daha ücretsiz ring seferi hizmeti başlatıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, daha önce NEVÜ Merkez ve Hacıbektaş kampüslerinde başlattıkları öğrenciler ve görevli personel için ücretsiz ring sefer hizmetini yaygınlaştırarak üç yeni kampüste daha başlattıklarını belirtti.

NEVÜ’de üç kampüse daha ücretsiz ring seferi hizmeti başlatıldı

Rektör Aktekin, “Yüz yüze başlayan yeni eğitim-öğretim yılımızla birlikte başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm akademik ve idari personelimize daha iyi hizmetler sunmak adına çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle yoğun kış şartlarında bu hizmetin önemli bir çözüm sunacağını düşünmekteyiz. Bu kapsamda daha önce üniversitemiz merkez ve Hacıbektaş ilçe kampüsümüzde başlattığımız bu hizmeti, Ürgüp Sebahat Erol Toksöz Turizm Meslek Yüksekokulu, Acıgöl Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Kozaklı Meslek Yüksekokulu kampüslerimizde de başlatmış bulunuyoruz.

Üç kampüs için belirlenen ring seferlerimizi,  öğrencilerimizin ve personelimizin okul binaları, ana giriş kapıları ve konutları arasında ulaşımını kolaylaştırmak adına belirlenen noktalarda otobüs durakları oluşturduk. İsteyen öğrencilerimiz ve görevli personelimiz hafta içi belirlenen gün, saat ve güzergahlardaki ring seferi hizmetinden ücretsiz yararlanabilirler. Ücretsiz ring sefer hizmetinin gerçekleşmesi noktasında kıymetli katkılarından dolayı akademik ve idari birimlerimiz ile tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER