NEVÜ’den Kütüphane Haftası’nda Özyayla İlk ve Ortaokulu’na kitap bağışı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından “57. Kütüphane Haftası” etkinlikleri kapsamında, Nevşehir merkeze bağlı Özyayla İlk ve Ortaokul kütüphanesine kitap bağışı yapıldı.

NEVÜ’den Kütüphane Haftası’nda Özyayla İlk ve Ortaokulu’na kitap bağışı

NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu beraberinde NEVÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Cem Öztürk ve Okuyucu Hizmetleri Şube Müdürü Gökhan Onmuş ile birlikte Özyayla İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Okul Müdürü Ali Çelik’ten okul ve okulda eğitim – öğretim gören çocuklar hakkında bilgi alan Çolakoğlu, “57. Kütüphane Haftası” dolayısıyla yanlarında getirdikleri ilk ve ortaokul seviyesi çocukların eğitimlerine kaynak oluşturacak çeşitli yayınlardan oluşan kitapları da okul kütüphanesinde kullanılması amacıyla teslim etti.

Okulda yüz yüze eğitim gören öğrencileri de sınıfta ziyaret ederek yakından ilgilenen Çolakoğlu, daha sonra okul idarecileri ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

Öğretmenlerin mesleki gelişimine yönelik üniversitede bulunan programlara değinen Çolakoğlu, ayrıca yürütülebilecek ortak çalışma ve projeler üzerine istişarede bulundu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER