NEVÜ’lü taraftar öğrenciler, şehitler ve Bahar Kalkanı Harekatı’na destek için yürüdü

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’de eğitim – öğretim gören 3 büyük takım taraftarı öğrenciler, şehitlerimize saygı ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’de başlatılan "Bahar Kalkanı Harekatı"na destek için yürüdü. 

NEVÜ’lü taraftar öğrenciler, şehitler ve Bahar Kalkanı Harekatı’na destek için yürüdü

Nevşehir 2000 Evler Mahallesinde akşam saatlerinde bir araya gelen Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarı Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)  öğrencileri, vatandaşların da katıldığı "Bahar Kalkanı Harekatı"na destek ve şehitlere saygı yürüyüşü düzenledi. Ellerinde Türk Bayrağı eşliğinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Damat İbrahim Paşa kampüsüne kadar yürüyen öğrenciler, Suriye’nin toprak bütünlüğü korumak, savaşın gölgesinde yaşam mücadelesi veren bölge halkına yardım eli uzatmak için İdlib’de görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerine desteklerini belirttiler.

Geçtiğimiz günlerde İdlib’de hain rejim saldırıları sonucu şehit düşen askerler başta olmak üzere tüm şehitleri de ettikleri dualar eşliğinde yad eden öğrenciler, daha sonra Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Camiinde İdlib şehitleri ve tüm şehitler için üniversite öğrencilerinin okudukları Kur’an-ı Kerim’in hatim duasına katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100