‘Pearson Kariyer Akademisi’ başarıyla tamamlandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Eğitimde Mükemmeliyet Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVEMM) ve Pearson şirketi işbirliği ile düzenlenen ‘Pearson Kariyer Akademisi’ başarıyla tamamlandı.

 ‘Pearson Kariyer Akademisi’ başarıyla tamamlandı

NEVEMM ve Pearson şirketi işbirliği ile öğrencilerin akademik ve kariyer gelişimlerini desteklemek için 26 Temmuz’da başlatılan Çevrim İçi Kariyer Akademisi Platformu eğitimleri gerçekleştirildi.

Toplam 7 hafta süren platformda eğitim modüllerini tamamlayan ve başarılı olan NEVÜ öğrencileri uluslararası Pearson dijital rozetlerini almaya hak kazandılar.

Eğitimin tamamlanması ile Kariyer Akademisi Platformu kapanış toplantısı gerçekleştirildi. Öğrencilerin platform hakkında düşünce ve görüşlerini paylaştığı toplantıda NEVEMM’in faaliyette bulunmasını istedikleri alanlara yönelik öğrenci önerileri de alındı.

Merkez Müdürü Doç. Dr. Davut Sarıtaş’ın NEVEMM hakkında tanıtıcı bilgiler verdiği toplantıda, NEVEMM tarafından etkinlik süresince üstün başarı ve özveri gösteren 10 öğrenciye teşekkür belgeleri ve platforma düzenli katılım sağlayan öğrencilere de sertifikaları takdim edildi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER