Rektör Aktekin, emekli olan personele plaket verdi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, üniversitenin değişik birimlerinde uzun yıllar görevlerde bulunan ve en son Eğitim Fakültesi Fakülte Sekreterliği görevini yürütürken emekliliğe ayrılan Güner Özdemir’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Rektör Aktekin, emekli olan personele plaket verdi

Güner Özdemir’e bundan sonraki hayatlarında sağlık, huzur ve mutluluk dileyen NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, “Bizler üniversitemizde görev yapan akademik ve idari personelimizin yanı sıra, öğrencilerimizle birlikte büyük bir aileyiz ve bu ailemiz üniversitemizle birlikte hızla büyümeye devam ediyor. Üniversitemizin bu gelişiminin her safhasında sizlerin ve aramızda bulunmayan bütün herkesin de büyük katkı ve emekleri bulunmakta. Şahsım ve üniversitem adına bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetlerinizden ötürü sizlere bir kez daha teşekkür ederken, emekliliğinizle birlikte bundan sonraki yaşamınızda ailenizle ve sevdiklerinizle nice sağlıklı, huzurlu ve güzel bir ömür geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Rektör Aktekin daha sonra Genel Sekreter Nihat Çavuşoğlu’yla birlikte emekliliğe ayrılan Güner Özdemir’e plaket takdiminde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER