Rektör Aktekin, Turizm Fakültesini ziyaret etti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Turizm Fakültesine asaleten ve yeniden Dekan olarak atanan Prof. Dr. Şule Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Aktekin, Turizm Fakültesini ziyaret etti

Aktekin’in beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu ve Prof. Dr. Fatma Karipcin, Genel Sekreter Nihat Çavuşoğlu ile birlikte Turizm Fakültesini ziyaretinde, Dekan Aydın karşıladı.

Rektör Aktekin ziyaretinde, Aydın’a görevinin tekrar hayırlı olması temennisinde bulundu. Aktekin, Türkiye genelinde eğitim veren Turizm Fakülteleri ve üniversitede bulunan diğer okullar arasında en eski ve en köklü fakülte konumunda olan NEVÜ Turizm Fakültesinin başta turizm memleketi olan bulunduğu şehir olmak üzere, bölge ve ülke turizmine sağladığı önemli katkılarından dolayı da gurur duyduklarını belirtti.

Ziyaretten ve tekrar Dekanlık görevine layık görülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektör Aktekin’e teşekkür eden Aydın da bundan sonra da görevini en iyi şekilde yapmaya devam edeceğini söyledi.

Daha sonra bölüm ve programlara ait derslik, uygulama alanları, laboratuvar ve birimleri gezerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Rektör Aktekin, fakültede görev yapan öğretim üyelerini de odalarında tek tek ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER