Rektör Aktekin’den Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Fatsa’ya ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Aktekin’den Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Fatsa’ya ziyaret

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaretinde makamında ağırlayan Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aktekin’e teşekkür etti. Uzun yıllar Nevşehir’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttüğü ve Nevşehir’in kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Fatsa, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin kurumsal ve akademik birikiminden faydalanmak istediklerini belirtti. 

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’ya yeni görevinin hayırlı olmasıyla birlikte başarılı çalışmalarının bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulunan Rektör Aktekin ise, kendisinin de Milli Eğitim Bakanlığı’nda Genel Müdür olarak görev yaptığı dönemlerde eğitim ve öğretim adına önemli proje ve çalışmalar yürüttüğünü belirterek, üniversite olarak eğitim başta olmak üzere yürütülebilecek her türlü ortak çalışma ve projelere katkı sunmaya hazır olduklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 15:41
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER