Rektör Bağlı: Üniversite olarak Türkiye’deki kalkınmaya ve milli gururuna yakışır işleri hep birlikte başaracağız

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, üniversite olarak Türkiye’deki kalkınmaya ve milli gururuna yakışır işleri hep birlikte başaracaklarını söyledi.

Rektör Bağlı: Üniversite olarak Türkiye’deki kalkınmaya ve milli gururuna yakışır işleri hep birlikte başaracağız

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, üniversitede görev yapan ve ‘Bilgisayar İşletmenliği ’ne terfi eden idari personel ile bir araya geldi.  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ertan Özensel, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Şükrü Velioğlu ve Personel Daire Başkanı Tahir Dağaslanı’nın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Rektör Bağlı,  “Kamuoyunun ve devletin yatırım yaptığı, büyük bir beklenti içerisinde olduğu başka bir üniversite yok. Çünkü bulunduğumuz bu üniversitenin 190 bin metrekaresinin 90 bin metrekaresini Nevşehirliler yaptı. Dolayısıyla bizim üniversite olarak birinci hedefimiz Nevşehirlilere hizmet etmektir. Biz hizmet üreteceksek Nevşehirliler ve ülkemiz için yapacağız, bir akademik çalışma yapılacaksak bunu Türkiye’deki kalkınmaya, büyümeye, Türkiye’nin milli gururuna yakışır işler yaparak katkıda bulunacağız. Bunları da hep birlikte yürüterek, daha iyi bir üniversite, daha iyi bir eğitim, daha iyi bir idari hizmet için çalışma prensibini hep birlikte oluşturacağız” diye konuştu.

Bağlı konuşmasının ardından bilgisayar işletmenliğine yükselen personeli tebrik ederek, kendilerine başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER