Rektör Yardımcısı Çolakoğlu, meslek yüksekokullarını ziyaret etti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, Hacıbektaş, Gülşehir ve Kozaklı Meslek Yüksekokullarını (MYO)  ziyaret ederek yüz yüze başlayan 2021-2022 eğitim-öğretim yılı kapsamında eğitim-öğretim süreci ve kampüslerde yapılan iyileştirme çalışmalarını yerinde inceledi.

Rektör Yardımcısı Çolakoğlu, meslek yüksekokullarını ziyaret etti

NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu’nu ziyaretlerinde, MYO Müdürleri, Yüksekokul Sekreterleri ile akademik ve idari personel karşıladı.

Ziyarette, meslek yüksekokulların yetkililerinden eğitim-öğretim süreci ile ilgili bilgi alan Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, MYO’ların öğretim elemanları ve öğrencileriyle bir araya gelerek eğitim-öğretim süreci, beslenme, barınma, ulaşım ve yeni başlatılan ücretsiz ring seferi hizmeti hakkında talep ve önerileri dinledi.

Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, kampüsler ve hizmet binalarında engelliler için erişilebilirlik çalışmaları kapsamında kısa süre önce yapımı tamamlanan engelli rampalarını, yenilenen ısıtma ve elektrik sistemlerini yerinde inceleyerek biten ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ayrıca kampüslerdeki çevre düzenlemesini ve binaları gezerek ihtiyaçları yerinde tespit eden Çolakoğlu, tespit edilen eksiklerin giderilerek ihtiyaç duyulan iyileştirme çalışmalarının yapılacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER