Sempozyum 12-13 Nisan’da düzenlenecek

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Nevşehir Devlet Hastanesi işbirliği ile 12-13 Nisan 2019 tarihlerinde Nevşehir'de “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu 2019” düzenlenecek. Sempozyumun teması “Herkes İçin Güvenlik” olarak planlandı. Sempozyumda 25 konuşmacı ile güvenlik konularında hemşirelik yaklaşımları incelenecek.

Sempozyum 12-13 Nisan’da düzenlenecek

Sağlık bakımında güvenlik ile ilgili konular son 15 yıldır ön planda tutulan alanlardan biri. Bu toplantıda sağlık bakımında güvenliğin hasta, çalışan ve çevre etkileri ve yapılanlar gözden geçirilecek. Hemşireler sağlık bakımı sunmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Hemşirelerin, bakımda güvenliği sağlarken ne yaptıkları, hemşireliğe yönelik güvenlik göstergeleri ile incelenmekte. Toplantının amacı, bu konuda güncel uygulamaların gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda deneyimleri olan meslektaşların görüşlerini paylaşmak için ortam oluşturmak.

12-13 Nisan 2019 tarihinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan ve aşağıda içeriği sunulan sempozyum tüm konuyla ilgililere duyuruldu.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">